Restaurace

Ochutnejte speciality indonéských kuchařů uvařené podle tradičních receptur.

Základem indonéské kuchyně jsou rýže, nudle, kokosové mléko, maso, tofu, tempeh a samozřejmě nepřeberné množství koření. Tradiční pikantní omáčku sambal si naši kuchaři připravují podle tajných rodinných receptur. Každý týden obměňované polední menu Vám umožní rychlý oběd. Bohatá stálá nabídka naopak vybízí k delšímu posezení a vychutnání dalších exotických specialit. Na své si přijdou milovníci ostrých jídel i ti, kteří se nebojí odvážných kombinací. Vždy však oceníte dokonalou harmonii chutí a vůní.

Kavárna

Kavárna je místo, kde vás omámí vůně pravé indonéské kávy.

Přijďte ochutnat kávu, která má na každém ostrově jiné klimatické podmínky – nechte se překvapit širokou škálou chutí kávy z jednotlivých lokalit v Indonésii. Nabízíme také množství tradičních nápojů, čerstvé džusy, domácí limonády i smoothies. Zahřát se můžete čerstvými čaji nebo některou z našich speciálních čajových směsí. 

Chill out relaxační zóna

Místo, kde se zastavil čas.

Potřebujete oddechnout a zklidnit se po rušném dnu? Naše chill-out zóna je přesně tím, co hledáte. Zatímco budete relaxovat na měkoučkých polštářích, zavoní před vámi šálek výtečného čaje či kávy. Nejlépe si odpočinek užijete s knihou – ať už vlastní, nebo některou z naší knihovničky. A moc bychom za to nedali, že pod vlivem kouzelné atmosféry si tu začnete plánovat i svou příští dovolenou. O Indonésii toho víme hodně…

Salonek

Oáza klidu pro vás, vaše myšlenky a plány.

Stranou od ruchu restaurace a kavárny objevíte salonek, kde můžete společně studovat, prezentovat Vaše firemní vize, zaškolit tým nových kolegů nebo oslavit dosažené úspěchy.

Máme připravenou wifi, obrazovku i plátno. Rádi Vám zajistíme stylové indonéské občerstvení.

Zbytek je na Vás…

Fotogalerie